fbpx

CHCETE POMôCŤ NAŠEJ PLANÉTE?
SKÚSTE TO MESIAC RASTLINNE!

Každý deň môžete prispieť k zlepšeniu stavu nášho životného prostredia, a to minimálne trikrát! Riešenie klimatickej krízy totiž leží na tanieri.

ČO JE TO RASTLINNÁ VÝZVA?

Rastlinná výzva je bezplatný program, vďaka ktorému získate počas jedného mesiaca informácie o tom, ako môže každý z nás bojovať proti klimatickej kríze. Najúčinnejším nástrojom, je totiž častejšie zaraďovanie rastlinných jedál!

Vďaka Rastlinnej výzve sa už tisícky ľudí zoznámili so svetom chutného a udržateľného rastlinného stravovania. Prvá Rastlinná výzva bola na Slovensku spustená v septemberi 2019!

Za celý mesiac získate viac ako 100 chutných rastlinných receptov.

Zorientujete vo svete rastlinných potravín a zvládnete triky rastlinnej kuchyne.

Zistíte ako vplýva jedlo, ktoré máme na tanieri, na stav našej planéty.

Naučíte sa základy výživy a zorientujete sa v rastlinných zdrojoch živín.

Začnite svoje rastlinné dobrodružstvo!

Všeobecné podmienky Rastlinnej výzvy.

Zaškrtnutím nasledovného políčka dávate súhlas so všeobecnými podmienkami Rastlinnej výzvy.
Spracovanie osobných údajov

Zaškrtnutím nasledovného políčka dávate súhlas so spracovaním osobných údajov na účely zasielania emailov a marketingových ponúk združenia Humánny pokrok o.z.
Odhlásiť z odberu emailov sa môžete kedykoľvek kliknutím na odkaz na konci každého emailu, ktorý Vám zašleme. Viac informácií nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov.


Ako marketingovú platformu používame Mailchimp. Kliknutím na tlačítko „Zaregistrovať sa“ potvrdíte, že vaše informácie budú prenesené na spoločnosť Mailchimp na spracovanie. Viac informácií o postupoch ochrany osobných údajov služby Mailchimp nájdete tu.


Ako to prebieha?

  • Rastlinná výzva sa prvýkrát v histórii Slovenska spustila 01. septembra 2019.
  • Vaša Rastlinná výzva sa začne 1. deň nasledujúceho mesiaca po registrácii.
  • Po zaregistrovaní Vám zašleme e-mail, v ktorom registráciu potvrdíte. 
  • Raz do týždňa, Vám pošleme novú sadu receptov na raňajky, obed a večeru, pre inšpiráciu.
  • Navyše, každý deň sa naučíte niečo nové o rastlinných výrobkoch, udržateľnom stravovaní, dopadoch nášho stravovania na životné prostredie alebo o výžive.
  • Po registrácii Vám navrhneme členstvo do Facebookovej skupiny pre účastníkov výzvy. Tam môžete počas celého mesiaca komunikovať s našimi mentormi, ktorí sú vždy pripravení Vám pomôcť a poradiť.