CHCETE POMôCŤ NAŠEJ PLANÉTE?
SKÚSTE TO MESIAC RASTLINNE!

Každý deň môžete prispieť k zlepšeniu stavu nášho životného prostredia, a to minimálne trikrát! Riešenie klimatickej krízy totiž leží na tanieri.

ČO JE TO RASTLINNÁ VÝZVA?

Rastlinná výzva je bezplatný program, vďaka ktorému získate počas jedného mesiaca informácie o tom, ako môže každý z nás bojovať proti klimatickej kríze. Najúčinnejším nástrojom, je totiž častejšie zaraďovanie rastlinných jedál!

Vďaka Rastlinnej výzve sa už tisícky ľudí zoznámili so svetom chutného a udržateľného rastlinného stravovania. Prvá Rastlinná výzva bola na Slovensku spustená v septemberi 2019.

Za celý mesiac získate okolo 70 chutných rastlinných receptov.

Zorientujete vo svete rastlinných potravín a zvládnete triky rastlinnej kuchyne.

Zistíte ako vplýva jedlo, ktoré máme na tanieri, na stav našej planéty.

Naučíte sa základy výživy a zorientujete sa v rastlinných zdrojoch živín.

Začnite svoje rastlinné dobrodružstvo!

Všeobecné podmienky Rastlinnej výzvy.

Zaškrtnutím nasledovného políčka dávate súhlas so všeobecnými podmienkami Rastlinnej výzvy.
Spracovanie osobných údajov

Zaškrtnutím nasledovného políčka dávate súhlas so spracovaním osobných údajov na účely zasielania emailov a marketingových ponúk združenia Humánny pokrok o.z.
Odhlásiť z odberu emailov sa môžete kedykoľvek kliknutím na odkaz na konci každého emailu, ktorý Vám zašleme. Viac informácií nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov.


Ako marketingovú platformu používame Mailchimp. Kliknutím na tlačítko „Zaregistrovať sa“ potvrdíte, že vaše informácie budú prenesené na spoločnosť Mailchimp na spracovanie. Viac informácií o postupoch ochrany osobných údajov služby Mailchimp nájdete tu.


Ako to prebieha?

  • Vaša Rastlinná výzva sa začne 1. sobotu nasledujúceho mesiaca po registrácii.
  • Okamžite po zaregistrovaní Vám zašleme e-mail, v ktorom registráciu potvrdíte. 
  • Raz do týždňa, Vám pošleme novú sadu receptov na raňajky, obed a snacky, pre inšpiráciu. Spolu dostanete okolo 70 chutných receptov.
  • Navyše, sa naučíte niečo nové o rastlinných výrobkoch, udržateľnom stravovaní, výžive či dopadoch nášho stravovania na životné prostredie.
  • Získate tiež prístup do Facebookovej skupiny pre účastníčky a účastníkov výzvy. Tam sa môžete pochváliť s vašimi receptami a tiež si prísť po rady a pomoc na vašej ceste k udržateľnému stravovaniu.

Chcela som sa opakovane prihlásiť ale nechodia mi e-maily

Sme radi že sa chcete opäť zúčastniť Rastlinnej výzvy. Nástroj ktorý používame na posielanie e-mailov nevie (automaticky) opakovane pridať rovnaký e-mail. Ale nezúfajte máme riešenie. 

Registrujte sa vo formulári a napíšte nám na: vyzva@jemprezem.sk, že sa chcete opätovne zapojiť do Rastlinnej výzvy spolu s e-mailovou adresou, ktorú ste použili pri registrácii. 

Vašu adresu manuálne pridáme do zoznamu pri spustení najbližšej Rastlinnej výzvy.