Plant-Powered Perspectives Slovakia 2022

Jedinečná konferencia o aktuálnych trendoch a novinkách na trhu s rastlinnými potravinovými produktami!

12. október | 9.00 – 16.30 hod

PREMIUM Business Hotel Bratislava

O KONFERENCII

Potravinársky priemysel sa mení stále rýchlejšie. Popularita rastlinnej stravy výrazne rastie a čoraz viac obchodných reťazcov, sietí reštaurácií, ale aj výrobcov potravín v nej nachádza obchodný potenciál. Flexitariánstvo či alternatívy mäsa alebo mliečnych výrobkov už nie sú neznámymi pojmami, a to aj vďaka médiám reagujúcim na nové trendy. Konferencia Plant-Powered Perspectives Slovakia ponúka priestor na diskusiu o týchto témach. Zohľadňuje budúcnosť potravinárskeho priemyslu nielen na Slovensku, ale aj v celosvetovom kontexte.

 

PRE KOHO JE KONFERENCIA URČENÁ?

Organizátori podobných podujatí v zahraničí zaznamenali veľký záujem o zdieľanie odborných poznatkov a skúseností v oblasti nových rastlinných produktov, ale aj potrieb spotrebiteľa. Prvý a druhý ročník konferencie Plant-Powered Perspectives sa aj na Slovensku stretli s veľkým záujmom. Preto prinášame tretí ročník, ktorý bude živou platformou pre diskusiu nielen o aktuálnych trendoch, ale aj o narastajúcich potrebách a záujmoch spotrebiteľov a spotrebiteliek.
Konferenciu Plant-Powered Perspectives by si nemali nechať ujsť:

  • zástupcovia maloobchodu a veľkoobchodu
  • výrobcovia potravín
  • zástupcovia mäsového priemyslu otvorení novým riešeniam
  • začínajúce podniky a startupy z potravinárskej oblasti a food-tech
  • zástupcovia sektorov FMCG a HoReCa
  • sledovatelia trendov, inovátori
  • investori a budovatelia inovačného ekosystému v potravinárstve
  • marketéri z oblasti gastronómie
  • inštitúcie, ktoré chcú držať krok s najnovšími trendmi
  • každý, kto sa zaujíma o rozvoj potravinárskeho trhu a rastúcu popularitu rastlinných výrobkov

Nezobrazuje sa vám formulár na kúpu lístkov? Kúpte si lístok priamo na portáli goout.net

rečníci a rečníčky
Sebastian Tolwinski
(Upfield | Violife)
Pracuje v oblasti rastlinných potravín v rámci FMCG už 20 rokov. Aktuálne figuruje ako riaditeľ pre korporátne záležitosti a komunikáciu v strednej a východnej Európe, vo firme UPFIELD, ktorá zastupuje aj značku populárnych rastlinných syrov Violife.
Roman Lauš
(Mewery)
Bol zakladajúcim členom a programovým riaditeľom Future Port Prague, najväčšieho medzinárodného futuristického podujatia v srdci Európy. V roku 2020 založil Mewery, prvý európsky startup v oblasti bunkových potravinárskych technológií, ktorý vyvíja kultivované bravčové mäso s využitím mikrorias.

Už čoskoro zverejníme ďalších rečníkov a ďalšie rečníčky!

MAJTE VŽDY AKTUÁLNE INFORMÁCIE
Pošleme Vám novinky na e-mail
Hlavný partner
Partneri
hlavný partner
Mediálni partneri
Máte otázky?
Dajte nám vedieť!
+421 948 847 652
JEM PRE ZEM
Jem pre Zem logo

Jem pre Zem je program, ktorý inšpiruje a podporuje jednotlivcov a firmy v potravinárskom priemysle či gastronómii k rozvoju udržateľného stravovania. Pretože to, čo máme na tanieri dnes, rozhoduje o tom, čo tu po nás zostane zajtra.

Našou víziou je potravinový systém, ktorý šetrí prírodné zdroje a dokáže nakŕmiť ľudstvo. Rastlinným stravovaním pomôžeme planéte vysporiadať sa s environmentálnym preťažením, ktorému v súčasnosti čelí. Preto je vzdelávanie o udržateľnom spôsobe stravovania kľúčové pre Zem, ako aj pre náš život na nej.

Program Jem pre Zem Vám prináša všetko, čo potrebujete vedieť o rastlinnej strave – o rastlinných výrobkoch, receptoch, rastlinných nákupoch či aktuálnych trendoch a vývoji tohto trhu.