máte záujem o spoluprácu?

Udržateľnosť a rastlinné stravovanie je trend, ktorý už v súčasnosti nasleduje aj slovenská gastronómia. Chceli by ste sa tohto trendu chopiť aj Vy, ale neviete ako? Neviete aké rastlinné jedlá pripravovať a kde nakúpiť? Máte obavy ako sa ľudia o vašej rozšírenej rastlinnej ponuke dozvedia? V tom prípade, sme tu pre vás.

Okrem toho, že nás o stúpajúcom výskyte a dopyte po rastlinnej strave utvrdzujú naše zmysly, tvrdia to aj celosvetovo uznávané agentúry či médiá ako Forbes, The Economist, The Guardian, a na Slovensku je to agentúra Focus. Pomôžeme Vám chopiť sa tohto trendu naplno, a to úplne bezplatne! Buďte vždy informovaní o tom, čo sa deje na rastlinnom trhu; kontaktujte nás, nechajte sa inšpirovať a konzultujte s nami všetko, čo potrebujete vedieť o rastlinnej strave – o rastlinných výrobkoch a ich použití, receptoch či nákupoch. Zaradenie rastlinných jedál do Vašej ponuky a bezplatné zviditeľnenie sa, nebolo nikdy jednoduchšie.

Kde nakúpiť rastlinné výrobky vo veľkom? Nájdite svojho dodávateľa v našom zozname veľkoobchodných predajcov a výrobcov zo Slovenska i okolitých krajín, ktorý sme pre vás pripravili.

Ak ste výrobcom alebo veľkoobchodným predajcom rastlinných výrobkov a ešte nie ste v tomto zozname, napíšte nám

Či Vám záleží na dlhodobom raste, vyššej konkurencieschopnosti, či udržateľnosti – zaradenie rastlinnej stravy do Vašej ponuky Vám pomôže v každej tejto oblasti.

Prečo začleniť rastlinné jedlá aj do vašej ponuky?

Odlíšte sa od ostatných a zvýšte tak svoju konkurencieschopnosť. Ukážete vašim zákazníkom, že aj vy ste moderná firma s inovatívnym prístupom ku gastronómii. Navyše, životné prostredie a zdravá strava sú témy, ktoré stále častejšie rezonujú medzi spotrebiteľmi. Zaradením rastlinných jedál sa môžete prezentovať ako firma, ktorej záleží aj na týchto oblastiach.

Stále viac bežne sa stravujúcich spotrebiteľov znižuje množstvo skonzumovaného mäsa a mlieka. Títo ľudia zároveň čoraz častejšie konzumujú rastlinné zdroje bielkovín. Zaradením rastlinných jedál do vašej stálej ponuky sa prispôsobíte tomuto rastúcemu počtu zákazníkov. Umožní vám to rozšíriť tak svoju klientelu a obrat.
Takéto jedlá môžu mať dokonca nižšie náklady na suroviny, čo vám zároveň umožní ešte viac zvýšiť váš zisk.

Rastlinná strava je trendom, ktorý reflektuje už mnoho firiem vo svete. Mnoho reštaurácií zaznamenalo príchod nových zákazníkov po zaradení rastlinných jedál. V súčasnosti je už jasne preukázaný dopad živočíšnej výroby na naše životné prostredie. Preto sa čoraz častejšie začína podporovať začleňovanie rastlinných zdrojov proteínov do našej stravy aj na legislatívnej úrovni. Tento trend bude v blízkej budúcnosti pokračovať a zároveň narastať. Čím skôr zaradíte rastlinné jedlá do svojej ponuky, tým skôr možete získať náskok a know-how oproti konkurencii, ktorá bude skôr či neskôr “nútená” pristúpiť k tejto zmene.

Čo je nové?

Zoznam veľkoobchodov a výrobcov

Odporúčané miesta, kde si nakúpiť rastlinné produkty pre Váš podnik

Ak ste výrobcom alebo veľkoobchodným predajcom rastlinných výrobkov a ešte nie ste v tomto zozname, napíšte nám

Vyrábate rastlinné jedlá?

Ak ste výrobcom alebo veľkoobchodným predajcom rastlinných výrobkov a ešte nie ste v tomto zozname →

Vyrábate rastlinné jedlá?

Ak ste výrobcom alebo veľkoobchodným predajcom rastlinných výrobkov a ešte nie ste v tomto zozname: